MAISTO PAPILDAS - SAISEI MAF kapsulės

 • Kraunamos nuotraukos
 • MAISTO PAPILDAS: MAF KAPSULĖS
  Dėl makrofagų aktyvacijos, MAF maisto papildas sustiprina organizmo imunitetą ir yra laikomas stipriausia organizmo biologine medžiaga. Makrofagai naikina vėžio ląsteles, į organizmą patenkančias bakterijas ir virusus.
  Makrofagai atlieka svarbiausią vaidmenį imuninės sistemos veikloje ir audinių atstatymo procesuose. Žarnyne ištirpstanti MAF kapsulė patenka į žarnyną, ji yra padengta žarnyno rūgštims atsparia plėvele.

  Buteliuke yra 60 x 1 mg Colostrum – MAF ™

  Kiekvienos kapsulės turinį sudaro:
  • Priešpienis - MAF 1000 mcg ™
  • 100 ng makrofagus aktyvinantis faktorius
  • Imunoglobulinai ir kiti imunologiniai faktoriai

  Vartojimas: gerkite 1 kapsulę su vandeniu, 15 minučių prieš valgį arba 2 valandas po valgio, kol skrandis yra tuščias. Norėdami padidinti efektą, išgerkite 1 kapsulę ryte, ant tuščio skrandžio su vandeniu, o kitą - prieš miegą. Suaugusiems žmonėms galima vartoti po 2 kapsules per dieną po valgio užsigeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Vartojimas po liežuviu: atidarykite kapsulę ir leiskite jai palaipsniui ištirpti burnoje. MAF kapsulių absorbcija burnos gleivinėje užtruks maždaug 5–10 minučių. Venkite valgyti ar gerti netrukus po to, kad MAF kapsulė ilgiau tirptų gerklėje.
  Kapsulės gali būti naudojamos kaip priemonė skaistinti ir jauninti odą. Sudrėkinkite odą, užtepkite kapsulės turinį (miltelius iš kapsulės rekomenduojama šiek tiek sudrėkinti, kad būtų patogu tepti) ir palaikykite ant odos paviršiaus maždaug 30 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

  Į gaminį neįeina šie produktai: dirbtinis saldiklis, sintetiniai dažikliai, konservantai, cukrus, glitimas, soja, kviečiai, kiaušinis, ryžiai, krakmolas, hormoninės medžiagos, antibiotikas.

  Grynasis kiekis: 60 kapsulių. 1 kapsulė po 277 mg
  Sudedamosios dalys: celiuliozė 0,210 g, kalcio steratas0,001 g, stabilizatorius hidroksipropilmetilceliuliozė 0,005 g, colostrum ekstraktas 0,78 mg, laktozė 0,002mg.
  Laikymo sąlygos: laikyti tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje.
  Gamintojas: SAISEI PHARMA.LTD (Japonija) , OSAKA-FU, MORIGUCHI-SHI, OKUBO-CHOU, 3-34-8, NATURE 21 BLD.
  Platintojas: UAB „Litledas“, Eišiškių pl. 47-101, Vilnius.
  Partija: žr. ant pakuotės.
  Geriausias iki: data nurodoma ant pakuotės (pvz.: 30-06-2016).
  Maisto papildas notifikuotas: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba http://www.vet.lt/maisto-papildai