„MOONY" drėgnos servetėlės vaikams (tirpios vandenyje), 3x50 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
 • „Moony” japoniškos drėgnos servetėlės kūdikiams, vaikams, mamos, ieškančioms minkštų medžiagų ir draugiškos sudėties. Veiksmingai valančios, pagamintos vandens pagrindu, turi priešuždegiminių komponentų. Pakuotėje yra 3 pakeliai po 50 vnt. drėgnų Moony servetėlių Galima naudoti tiek rankoms, tiek kūnui.

  „Moony” drėgnos servetėlės veiksmingai nuvalo, neutralizuoja kvapą, drėkina bei saugo odelę. Nors šias servetėles tinka naudoti nuo pat pirmųjų dienų, tačiau jos puikiai tiks kūdikiams ir vaikams, kurie yra primaitinami ar jau valgo maistą. Šios servetėlės pagamintos vandens pagrindu, kad savyje sulaikytų kuo daugiau drėgmės. Drėgnos servetėlės „Moony“ – tai 99% distiliuoto vandens, be spirito, be aromatizatorių bei parabenų, garantuoja idealų nuvalymą bei odelės apsaugą.

  Servetėlės itin minkštos ir švelnios dėl gamybai naudojamos itin minkštos medžiagos, kurios struktūra panaši į medvilnę. Specialus plonyčių siūlų apdorojimas vandeniu ir garais suteikia švelnų prisilietimą prie subtilios kūdikio odos. 3 minkšti sluoksniai: du išoriniai „kašmyro prisilietimas“ bei vidinis „pagalvėlės“ sluoksnis.

  Sudėtyje 99% vandens, 1% antibakterinių ir priešuždegiminių komponentų. Servetėlės be kvapiklių, losjonų, alkoholio.

  Patogu - panaudotas šias „Moony” servetėles galima mesti tiesiai į klozetą ir nuleisti vandeniu.

  Pakuotėje 3 pakeliai po 50 vnt. servetėlių.

  Pagaminta Japonijoje.