GENKI sauskelnės-kelnaitės kūdikiams, M dydis (7–10 kg), 58 vnt.

  • Kraunamos nuotraukos
  • Rekomenduojame jas, kai kūdikis pradeda vikriai judėti, vartytis ir įprastas sauskelnes tampa sunkiau uždėti.

    „Genki“ japoniškos sauskelnės-kelnaitės yra kūdikiui labai patogios, kvėpuojančios, itin minkštos, švelnios, plonos ir apsaugančios jautrią kūdikio odelę.

    Labai patogios ir kvėpuojančios. Pagrindinis šio „Genki“ sauskelnių-kelnaičių modelio, skirto vidinei Japonijos rinkai, bruožas – „absoliuti apsauga“ ir „kvėpuojantis“ juosmuo. Dėl unikalios, fiksuojančios „Nepia“ 3-jų sluoksnių struktūros, šios sauskelnės-kelnaitės yra labiau prigludusios prie kūdikio nugaros, pilvuko ir prie kojyčių. Kvėpuojantis išorinis ir vidinis sauskelnių-kelnaičių sluoksnis leidžia kūdikio odai kvėpuoti. Sauskelnių-kelnaičių vidus – akimirksniu drėgmę sugeriantis absorbentas, neutralizuojantis kvapą. Užpakalinėje juostos dalyje, įterptas sandarus intarpas, neleidžiantis šlapimui nutekėti iš sauskelnių-kelnaičių. Nugarinė sauskelnių-kelnaičių dalis pagaminta iš „kvėpuojančios“ mikroporinės medžiagos. Plonos, itin minkštos ir švelnios jautriai kūdikio odai. Šios sauskelnės-kelnaitės pagamintos iš minkštos ir lygios, kaip šilkas, medvilnės, idealiai tinkančios jautriai kūdikio odelei.

    Turi jautrų išorinį drėgmės indikatorių, kuris, pakeisdamas spalvą iš geltonos į mėlyną, parodo, kad laikas keisti sauskelnes. 

    Pagaminta Japonijoje.